Hitta hit

Ystad Saltsjöbad
Saltsjöbadsvägen 15
271 39 Ystad – Sweden

Observera att vi är ett kontantfritt hotell.

Rumsbokningar / Reception

Konferensbokningar / Försäljning:

Kontakta våra avdelningar

Konferensbokningar / Försäljning:

Kontakta våra Business Success Managers och Event-Koordinatorer.

Bordsbokning / Restaurang:

Restaurang Port
E-post: port@ysb.se
Telefon: 0411-136 43

Restaurang Gildas
E-post: gildas@ysb.se

Lido Club & Spa

E-post: spa@ysb.se

För Day Experiences
E-post: dayspa@ysb.se

VD & CEO

Carina Dillman
E-post: dillman@ysb.se

Ekonomiavdelningen

E-post: ekonomi@ysb.se
telefon: 0411-136 36

PERSONALFRÅGOR

Cristina Lovinder, HR-chef
E-post: cristina@essgroup.se

 

Controler

Maria Fridolf
E-post: maria.fridolf@ysb.se

F&B Manager

Carl Hegestad
E-post: carl.hegestad@ysb.se

Room Division Manager

Caroline Stureson
E-post: caroline.stureson@ysb.se