KONTAKT

Kontakt

Namn: *

Meddelande

E-post: *

Telefon: *

Verifiering: Vad är



Adresser:
YSB AB
Saltsjöbadsvägen 15
271 39 Ystad

Ystad Saltsjöbad ingår i ESS HOTELL AB.
ESS Hotell
Carlsbergsgatan 10-14
412 66 Göteborg

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Konferensbokningar / Försäljning:

E-post: forsaljning@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Magnus Tummalid, T.f. Försäljningschef
E-post: tummalid@essgroup.se
Mobil: 0702 – 94 24 90

Emily Karlstedt, Sales Manager/Sales Coach
E-post: emily@ysb.se
Telefon: 0411-13634 & 070-5433735

Linda Larsson, Key Account Manger & Bröllop och Event koordinator
E-post: linda@ysb.se
Telefon: 0733-241 550

Caroline Gren, Conference Administration: (ej förfrågningar)
E-post: caroline@ysb.se
Telefon: 0411-136 32

Konferenskoordinatorer (Vid ändring av bekräftad bokning, ej förfrågningar)
konferens@ysb.se
0411-13639

Bordsbokning/Restaurang:

E-post: restaurang@ysb.se
Telefon: 0411-136 43

VD

Anders Nilsson

EKONOMI

Ekonomiavdelningen
E-post: ekonomi@ysb.se telefon: 0411-136 36

VID PERSONALFRÅGOR

Cristina Lovinder, HR-chef
E-post: cristina@essgroup.se

Kristina Mattsson, HR/löneassistent
E-post: kristina.mattsson@essgroup.se, tel 0411-558 698

COO

Maria Fridolf
E-post: maria.fridolf@ysb.se, telefon: 0704 – 32 93 77

GENERAL MANAGER

Carina Dillman
E-post: dillman@ysb.se, telefon: 076-0170799

MAT & DRYCK

Daniel Müllern, Gastronomisk Ledare
E-post: Daniel.Mullern@ysb.se, telefon: 070-699 72 60

Niklas Tannemyr,  Restaurangchef
E-post: niklas.tannemyr@ysb.se, telefon: 079-3378428

Carl Hegestad, Food & Beverage manager
Telefon: 070-2577481

Janne Häggemo, Kökschef
E-post: janne.haggemo@ysb.se, telefon: 072-0492976

Therese Billgren, t.f. Kökschef
E-post: therese@ysb.se, telefon: 0411-136 49

ROOM DIVISION MANAGER

Alpar Simon
E-post: Alpar@ysb.se, telefon: 0411-136 93

RETREAT MANAGER

Gustav Ovland
E-post: gustav.ovland@ysb.se, telefon: 073-2519171

Spabokningar / Spareception

E-post: spa@ysb.se
Telefon: 0411-136 33

FASTIGHET

Mattias Faderberg
E-post: mattias@ysb.se, telefon: 0411-23 73 14