KONTAKT

Kontakt

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Adresser:
YSB AB
Saltsjöbadsvägen 15
271 39 Ystad

Ystad Saltsjöbad ingår i ESS HOTELL AB.
ESS Hotell
Carlsbergsgatan 10-14
412 66 Göteborg

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Konferensbokningar / Försäljning:

E-post: forsaljning@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Linda Olsson, Business Opportunity Manager
E-post: linda@ysb.se

Telefon: 0709-792225

Sebastin Wedin, Client Success Agent
E-port: sebastin.wedin@ysb.se
Telefon: 0411-13635

Emily Karlstedt, B2B-CRM Manager/Sales Manager
E-post: emily@ysb.se
Telefon: 0411-13634 & 070-5433735

Konferenskoordinatorer (ej förfrågningar)
Sabina, Gunilla & Amanda
konferens@ysb.se
Telefon: 0411-136 39

Caroline Gren, Administratör (ej förfrågningar)
E-post: caroline@ysb.se
Telefon: 0411-136 32

Bröllop & Eventkoordinator
event@ysb.se
0411-136 39

Bordsbokning/Restaurang:

E-post: port@ysb.se
Telefon: 0411-136 43

VD

Anders Nilsson

EKONOMI

Ekonomiavdelningen
E-post: ekonomi@ysb.se telefon: 0411-136 36

VID PERSONALFRÅGOR

Cristina Lovinder, HR-chef
E-post: cristina@essgroup.se

Kristina Mattsson, HR/löneassistent
E-post: kristina.mattsson@essgroup.se, tel 0411-558 698

COO

Maria Fridolf
E-post: maria.fridolf@ysb.se, telefon: 0704 – 32 93 77

GENERAL MANAGER

Carina Dillman
E-post: dillman@ysb.se, telefon: 076-0170799

FOOD & BEVERAGE MANAGER

Carl Hegestad
E-post: carl.hegestad@ysb.se

MAT & DRYCK

Therese Billgren, Kökschef
E-post: therese@ysb.se

ROOM DIVISION MANAGER

Alpar Simon
E-post: Alpar@ysb.se, telefon: 0411-136 93

RETREAT MANAGER

Gustav Ovland
E-post: gustav.ovland@ysb.se, telefon: 073-2519171

Spabokningar / Spareception

E-post: spa@ysb.se
Telefon: 0411-136 33

FASTIGHET

Mattias Faderberg
E-post: mattias@ysb.se, telefon: 0411-23 73 14