KONTAKT

Kontakt

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Adresser:
YSB AB
Saltsjöbadsvägen 15
271 60 Ystad

Ystad Saltsjöbad ingår i ESS HOTELL AB.
ESS Hotell
Carlsbergsgatan 10-14
412 66 Göteborg

Rumsbokningar / Reception

E-post: info@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Konferensbokningar / Försäljning:

E-post: meetings@ysb.se
Telefon: 0411-136 30

Linda Olsson, Business Opportunity Manager
E-post: linda@ysb.se

Telefon: 0709-792225

Sebastin Wedin, Client Success Agent
E-port: sebastin.wedin@ysb.se
Telefon: 0411-13635

Emily Karlstedt, B2B-CRM Manager/Sales Manager
E-post: emily@ysb.se
Telefon: 0411-13634 & 070-5433735

Konferenskoordinatorer (ej förfrågningar)
Sabina, Gunilla & Amanda
konferens@ysb.se
Telefon: 0411-136 39

Caroline Gren, Administratör (ej förfrågningar)
E-post: caroline@ysb.se
Telefon: 0411-136 32

Bröllop & Eventkoordinator
event@ysb.se
0411-136 39

Bordsbokning/Restaurang:

E-post: port@ysb.se
Telefon: 0411-136 43

VD

Anders Nilsson

EKONOMI

Ekonomiavdelningen
E-post: ekonomi@ysb.se telefon: 0411-136 36

VID PERSONALFRÅGOR

Cristina Lovinder, HR-chef
E-post: cristina@essgroup.se

Kristina Mattsson, HR/löneassistent
E-post: kristina.mattsson@essgroup.se, tel 0411-558 698

CONTROLER

Maria Fridolf
E-post: maria.fridolf@ysb.se

GENERAL MANAGER

Carina Dillman
E-post: dillman@ysb.se

BRAND & DEVELOPMENT

Gustav Ovland
E-post: gustav.ovland@ysb.se

FOOD & BEVERAGE MANAGER

Carl Hegestad
E-post: carl.hegestad@ysb.se

ROOM DIVISION MANAGER

Caroline Stureson
E-post: caroline.stureson@ysb.se

LIDO CLUB & SPA MANAGER

Carolina Martell
E-post: carolina@ysb.se

FASTIGHET

Mattias Faderberg
E-post: mattias@ysb.se, telefon: 0411-23 73 14